Vanad võrukaelad

Tricky Old Dogs

FRA 2018


Lapsepõlvesõbrad Pierrot, Mimile ja Antoine on kõik loomuselt agarad, isepäised ja jonnakad. Enne kui Antoine’i naine teise ilma suundus, jättis ta mehele paljastusi täis hüvastijätukirja . Vihast sõgedana haarab Antoine oma vintpüssi, lonkab autosse ja suundub Toscana poole: kättemaksuks pole kunagi liiga hilja! Pierre ja Mimine üritavad igati takistada teda tegemast oma elu suurimat prohmakat ning kihutavad talle teise autoga järele. Neid aitab ka Sophie, Antoine’i viimase peal rase lapselaps, kes on oma vanaemalt pärinud armsa ekstsentrilisuse.

Tore komöödia, mis on mugandatud tõelisest fenomenist raamatukaupluste maailmas (müüdud on kokku 1 miljon raamatut Prantsusmaal ning see on tõlgitud kuude keelde!).

Poliitiliselt ebakorrektsed ja armastusväärsed pensionärid tegutsevad seiklusrikkas road-movie’s Prantsusmaa ja Toscana vahel. See on väga inimlik seiklus metsikute 60-ndate ja tänapäeva vahel.

Kolm vanemat meest on olnud suured sõbrad juba 1960-ndatest peale ning see sõprus on jäänudki eluks ajaks püsima vaatamata sellele, et nad on vägagi erinevad.

Kategooria: Komöödia | Žanr: Komöödia

Režissöör: Christophe Duthuron
Tootja: Estinfilm

89 min 16:9

Saadaval formaadid
BR

Film andmebaasis (IMDB/EFIS)
Järgmised näitamised
  • Hetkel ühtegi näitamist plaanis pole!